____________________________________________________________ INFORMACIJE O UPISIMA U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

Autor: Orest Graljuk, 11. 3. 2024.

Poštovani roditelji,

za procjenu psihofizičkog stanja djeteta prije upisa u 1. razred osnovne škole potrebno je:

javiti se školskoj liječnici dr. T. Kovačević Svaguša, Dom zdravlja Gajnice, kontakt 3452 132 (moguća prijava putem aplikacije Terminko)
za procjenu djeteta u školi potrebno se prijaviti na aplikaciju Terminko (nakon upisa adrese program Vas upućuje na školu kojoj prema upisnom području pripadate)
na Terminku su sve potrebne upute i dokumenti koje trebate popuniti (Upitnik za roditelje i Upisnica)
u odabranom terminu trebate doći s djetetom u školu
u slučaju da ste zainteresirani za program produženog boravka na razgovor u školu ponesite potvrde o zaposlenju roditelja
ako ne pripadate upisnom području škole, a već imate dijete u našoj školi, potrebno je procjenu obaviti pri Povjerenstvu škole kojoj pripadate te se s potvrdom da dijete može upisati u 1. razred javljate nama radi daljnjeg dogovora.

Dragutina Tadijanovića
Bolnička 60a,
tel. 3453-991

Služba za školsku i adolescentnu medicinu

Gajnice-Ghandijeva 5,
tel. 3452-132
Tatjana Kovačević Svaguša, dr. med.,
spec. školske medicine
Svaki dan 13.00-14.00
Napomena: narudžbe su omogućene i putem aplikacije Terminko.hr

Upisno područje OŠ Dragutina Tadijanovića čine ulice:
Aleja grada Bolonje - parni od 2 do 60, Artičkova ul., Balunov put, Belinin odvojak, Belinin put, Bolnička cesta - neparni od 51 do 101 i parni od 36 do 72, Čajkovčeva ul., Domitrovićeva ul., Dubje, Dudovec, Gornje padine, Gospodska ul. - neparni brojevi od 1 do 43, parni od 2 do 88, Ivkančeva ul., Kempfova ul., Male putine, Martinić, Mladice, Mladice - odvojak, Modecova ul., Nove Rašljice, Padine, Pavičić, Perjavica, Perjavička putina, Putine velike, Putinski prečec, Rašljice, Rukavec, Skijaški brijeg, Sonjarina ul., Sunčani brijeg, Stenjevčica, Škorjančeva ul., Trebež, Trstenjakova ul., Turićeva ul., Ul. Đ. Sudete, Ul. D. Mandića neparni od br. 21 do kraja i parni od br. 24 do kraja, Ul. G. Karlovčana, Ul. G. Viteza, Ul. J. Draženovića, Ul. J. Truhelke, Ul. L. Ilića Oriovčanina, Ul. M. Jambrišak, Ul. S. Košutić, Ul. S. Ladiša, Zlatićeva ul., Žlebec.

Informacije o upisu djece u 1. razred dostupne su i na stranicama Grada Zagreba:

(prioritet pri uključivanju djece u program produženog boravka)

> Upisi u 1. razrede