informacije za roditelje vezanu uz organizaciju nastave u uvjetima pandemije

____________________________________________________________ ORGANIZACIJA NASTAVE OD 3. SVIBNJA 2021.

Autor: Orest Graljuk, 29. 4. 2021. 12:16

Dragi učenici i roditelji,

sukladno Zaključku o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na području Grada Zagreba Stožera civilne zaštite Grada Zagreba od 29. travnja, trenutno važeći način organizacije odgojno-obrazovnog rada nastavit će se i od ponedjeljka 3. svibnja 2021., odnosno nastava će se odvijati uživo u školi prema postojećem rasporedu

U ponedjeljak 3. svibnja ujutro su neparni razredi, a popodne parni.

[više]

____________________________________________________________ ORGANIZACIJA NASTAVE OD 26. TRAVNJA 2021.

Autor: Orest Graljuk, 23. 4. 2021. 11:10

Dragi učenici i roditelji,

sukladno Zaključku o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na području Grada Zagreba Stožera civilne zaštite Grada Zagreba, trenutno važeći način organizacije odgojno-obrazovnog rada nastavit će se i od ponedjeljka 26. travnja 2021., odnosno nastava će se odvijati uživo u školi prema postojećem rasporedu

U ponedjeljak 26. travnja ujutro su parni razredi, a popodne neparni.

[više]

____________________________________________________________ ORGANIZACIJA NASTAVE OD 19. DO 23. TRAVNJA 2021.

Autor: Orest Graljuk, 16. 4. 2021. 11:19

Dragi učenici i roditelji,

obavještavamo vas da će u razdoblju od 19. do 23. travnja 2021. godine za učenike od 1. do 8. razreda osnovnih škola nastava biti orgranizirana po modelu A, odnosno nastava odvijat će se uživo u školi prema postojećem rasporedu.

U ponedjeljak 19. travnja ujutro su neparni razredi, a popodne parni.

Radujemo se tome!

[više]

____________________________________________________________ ORGANIZACIJA NASTAVE OD 12. DO 16. TRAVNJA 2021.

Autor: Orest Graljuk, 9. 4. 2021. 10:21

Dragi učenici i roditelji,

sukladno Zaključku o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na području Grada Zagreba Stožera civilne zaštite Grada Zagreba, u razdoblju od 12. do 16. travnja 2021. godine za učenike od 1. do 4. razreda osnovnih škola nastava će se organizirati po modelu A.

Za učenike od 5. do 8. razreda nastava će se organizirati prema modelu C, odnosno na daljinu.

Nastava će se odvijati prema stalnom rasporedu (parni razredi ujutro, neparni popodne).

Učenici razredne nastave će imati nastavu u školi, a učenici predmetne nastave će imati nastavu na daljinu uživo putem Google sastanka.

____________________________________________________________

Autor: Orest Graljuk, 24. 2. 2021. 12:38

[više]

____________________________________________________________ OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIKA OD 5. DO 8. RAZREDA

Autor: Orest Graljuk, 16. 10. 2020. 12:36

Poštovani roditelji,

ovim Vas putem još jednom molimo za suradnju.

S obzirom na pogoršanje epidemiološke situacije, molimo Vas da dodatno razgovarate s Vašom djecom vezano uz obavezu nošenja maske i pridržavanja svih epidemioloških mjera tijekom nastave kako bismo što bolje sačuvali zdravlje svih nas.

Ravnateljica škole

[više]

____________________________________________________________ PROTOKOL ODLASKA UČENIKA U ŠKOLSKU KNJIŽNICU

Autor: Orest Graljuk, 15. 9. 2020. 11:02

[više]

____________________________________________________________ OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Orest Graljuk, 8. 9. 2020. 18:36

Dragi učenici i roditelji,
zbog omogućavanja učenicima izlaska iz učionica za vrijeme odmora i, u slučaju dobrog vremena, na školsko igralište, došlo je do promjena u satnici. Izmjene možete vidjeti u priloženim dokumentima. Po novoj satnici ŠKOLA RADI OD ČETVRTKA, 10.09.2020.

Dragi učenici, molimo vas u slučaju kašnjenja na nastavu, dođete na glavni južni ili sjeverni ulaz, pozvonite, javite se dežurnom zaposleniku na ulazu, dezinficirate potplate, operete ruke i uđete u učionicu. Nadamo se da će takve situacije biti iznimka, a ne pravilo.
Još jednom vam želimo uspješnu školsku godinu.

____________________________________________________________

Autor: Orest Graljuk, 3. 9. 2020. 22:58

Poštovani roditelji,

ovdje ćete pronaći:

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

> informacije za roditelje vezanu uz organizaciju nastave u uvjetima pandemije