informacije za roditelje vezanu uz organizaciju nastave u uvjetima pandemije

____________________________________________________________ OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIKA OD 5. DO 8. RAZREDA

Autor: Orest Graljuk, 16. 10. 2020. 12:36

Poštovani roditelji,

ovim Vas putem još jednom molimo za suradnju.

S obzirom na pogoršanje epidemiološke situacije, molimo Vas da dodatno razgovarate s Vašom djecom vezano uz obavezu nošenja maske i pridržavanja svih epidemioloških mjera tijekom nastave kako bismo što bolje sačuvali zdravlje svih nas.

Ravnateljica škole

[više]

____________________________________________________________ PROTOKOL ODLASKA UČENIKA U ŠKOLSKU KNJIŽNICU

Autor: Orest Graljuk, 15. 9. 2020. 11:02

[više]

____________________________________________________________ OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Orest Graljuk, 8. 9. 2020. 18:36

Dragi učenici i roditelji,
zbog omogućavanja učenicima izlaska iz učionica za vrijeme odmora i, u slučaju dobrog vremena, na školsko igralište, došlo je do promjena u satnici. Izmjene možete vidjeti u priloženim dokumentima. Po novoj satnici ŠKOLA RADI OD ČETVRTKA, 10.09.2020.

Dragi učenici, molimo vas u slučaju kašnjenja na nastavu, dođete na glavni južni ili sjeverni ulaz, pozvonite, javite se dežurnom zaposleniku na ulazu, dezinficirate potplate, operete ruke i uđete u učionicu. Nadamo se da će takve situacije biti iznimka, a ne pravilo.
Još jednom vam želimo uspješnu školsku godinu.

____________________________________________________________

Autor: Orest Graljuk, 3. 9. 2020. 22:58

Poštovani roditelji,

ovdje ćete pronaći:

[više]

> informacije za roditelje vezanu uz organizaciju nastave u uvjetima pandemije