vijesti

____________________________________________________________ INFORMACIJE O UPISIMA U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

Autor: Orest Graljuk, 11. 3. 2024. 18:07

Poštovani roditelji,

za procjenu psihofizičkog stanja djeteta prije upisa u 1. razred osnovne škole potrebno je:

javiti se školskoj liječnici dr. T. Kovačević Svaguša, Dom zdravlja Gajnice, kontakt 3452 132 (moguća prijava putem aplikacije Terminko)
za procjenu djeteta u školi potrebno se prijaviti na aplikaciju Terminko (nakon upisa adrese program Vas upućuje na školu kojoj prema upisnom području pripadate)
na Terminku su sve potrebne upute i dokumenti koje trebate popuniti (Upitnik za roditelje i Upisnica)
u odabranom terminu trebate doći s djetetom u školu
u slučaju da ste zainteresirani za program produženog boravka na razgovor u školu ponesite potvrde o zaposlenju roditelja
ako ne pripadate upisnom području škole, a već imate dijete u našoj školi, potrebno je procjenu obaviti pri Povjerenstvu škole kojoj pripadate te se s potvrdom da dijete može upisati u 1. razred javljate nama radi daljnjeg dogovora.

[više]

____________________________________________________________ OSNOVNI PRIBOR ZA UČENIKE 1. RAZREDA

Autor: Orest Graljuk, 10. 7. 2023. 10:36

Dragi prvašići, poštovani roditelji,

ovo je popis osnovnog pribora za učenike 1. razreda, ostali detalji će biti dostupni na roditeljskom sastanku u školi:

• 7 crtančica i 5 pisanki A
  • Matematika 1
  • Informatička
  • Papuče za boravak
  • Bijela majica i kratke hlače za TZK
  • Likovni: bojice, flomasteri, vodene boje, pastele, tempere, plastelin, kistovi, škare i ljepilo

____________________________________________________________

Autor: Orest Graljuk, 26. 6. 2023. 19:36

[više]

____________________________________________________________ OBAVIJEST ZA RODITELJE/SKRBNIKE BUDUĆIH PRVAŠIĆA

Autor: Orest Graljuk, 5. 6. 2023. 09:05

Poštovani roditelji,
roditeljski sastanak vezan uz početak osnovnog školovanja, održat će se u utorak 20.06.2023. u 18:00 sati.
Sastanak će se održati školskoj dvorani, a vodit će ga ravnateljica i stručne suradnice škole. Prije sastanka bit će podijeljene potvrde, tj. mišljenja Povjerenstva škole o polasku u 1. razred.

Ravnateljica Mirjana Sajko, prof.

> Upisi u 1. razrede