Vijesti

____________________________________________________________ UPISI U SREDNJU ŠKOLU U ŠKOLSKU GODINU 2021./2022.

Autor: Orest Graljuk, 20. 5. 2021.

Dragi osmaši, poštovani roditelji,

prijave korisnika u sustav Upisi.hr još nije omogućen. Službeno ne znamo kad će to biti.

Kada službeno bude oređen datum početka prijava, ovdje, na školskim stranicama će to biti objavljeno i nedugo nakon toga će biti dogovoren online roditeljski sastanak za roditelje svih 8. razreda na kojem će biti objašnjen postupak upisa u srednje škole.

Do tada preporučamo tablicu s bodovima koji su bili potrebni ove školske godine za upis u srednje škole.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

> Profesionalno informiranje i usmjeravanje učenika