Roditeljski sastanci

OKVIRNI PLAN EDUKATIVNIH RODITELJSKIH SASTANAKA U ŠKOLSKOJ GODINI 2015./2016.

Autor: Edita Bosnar, 24. 9. 2015.

Prijedlog vremenika i tema za roditeljske sastanke po razredima

1. razred - Stilovi obiteljskog odgoja u funkciji prevencije neprihvatljivih na ponašanja učenika u školi (ŠPP) - pedagoginja) - veljača (zajedničko predavanje/radionica za 1.a/b i 1.c/d)

2. razred – Prevencija ovisnosti o računalnim igricama (ŠPP) – vanjski suradnik – prema dogovoru tijekom nastavne godine (skupni sastanak za sve 2. razrede)

3. razred - Zaštita djece od zlostavljanja - CAP program (ŠPP) - članovi CAP tima – početak studenoga (skupni roditeljski sastanak za sve 3. razrede)

4. razred:

1. Za sigurnije ponašanje djece na internetu (ŠPP) - pedagoginja – studeni (zajedničko predavanje za sve 4. razrede)

2. Izazovi preadolescencije (ŠPP) i prijelaz u predmetnu nastavu - pedagoginja – svibanj (skupni roditeljski sastanak za sve 4. razrede)

5. razred - Kako pomoći djetetu u učenju (ŠPP) - pedagoginja – kraj listopada (skupni roditeljski sastanak za sve 5. razrede)

6. razred - Prevencija ovisnosti MAH 2 (ŠPP) – PU Zagrebačka – 24. rujna 2015. u 18.30 (skupni roditeljski sastanak za sve 6. razrede)

7. razred - Kako razgovarati i prevenirati neprihvatljiva ponašanja adolescenata (ŠPP) - pedagoginja - ožujak (radionice po razrednim odjelima)

8. razred:

1. Uloga roditelja u izboru srednje škole i zanimanja - pedagoginja - početak listopada (skupni roditeljski sastanak za sve 8. razrede)

2. Postupak e-prijava i upisa u srednje škole - pedagoginja i učitelj informatike Orest Graljuk – svibanj (skupni roditeljski sastanak za sve 8. razrede)

3. Prevencija spolno prenosivih bolesti (ŠPP) – školska liječnica – tijekom drugog polugodišta prema dogovoru (skupni roditeljski sastanak za sve 8. razrede)

Razrednici mogu odabrati i realizirati druge teme sukladno potrebama svog razrednog odjela.

Pedagoginja Edita Bosnar

> Kutak za roditelje  > Roditeljski sastanci