____________________________________________________________ OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIIKA 1. RAZREDA

Autor: Orest Graljuk, 18. 8. 2022.

Poštovani roditelji,
roditeljski sastanak s učiteljicama Vaše djece odrżat će u četvrtak, 1.9.2022. u 18:00 sati. Popis učenika po razrednim odjelima bit će na vratima učionica. Na sastanku ćete dobiti sve informacije vezane uz početak nastave. Ponesite sa sobom torbu u kojoj ćete ponijeti kući školske knjige.

Prvi dan škole je ponedjeljak, 5.9.2022. Taj dan dolazite s djecom u 11:00 sati na priredbu dobrodošlice. Nakon priredbe djeca odlaze na upoznavanje sa svojim razredom i učiteljicom, a Vi ih trebate pričekati otprilike sat vremena. Nakon toga djeca s Vama odlaze kući. Prvi nastavni dan i produżeni boravak kreće od utorka, 6.9.2022.

Vama i djeci żelimo sretan početak školovanja.

Ravnateljica Mirjana Sajko