____________________________________________________________ RASPORED NASTAVE NA DALJINU

Autor: Orest Graljuk, 17. 3. 2020.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

na ovoj poveznici ćete svakodnevno moći pronaći raspored sati nastave na daljinu.

Također, podsjećamo vas da trebate svakodnevno pratiti nastavu na daljinu koja je organizirana na HRT3 i SPTV.

Ponekad se može dogoditi da prikazani sadržaji nisu u skladu s temama koje se trenutno obrađuju, ponavljaju ili uvježbavaju u vašem razredu. Vaši predmetni učitelji će vas uputiti u virtualnim učionicama koje emisije trebate pratiti s ciljem ponavljanja i vježbanja, odnosno kao uvod u novo gradivo. U situacijama kada se gradivo u nastavi na daljinu koje isporučuje MZO ne poklapa s onim koje se trenutno obrađuje u vašem razredu, predmetni učitelji će vam u vašoj virtualnoj učionici isporučiti vlastite materijale i upute.