Vijesti

____________________________________________________________ PRVO MJESTO NA VJERONAUČNOJ OLIMPIJADI

Autor: Orest Graljuk, 2. 3. 2020.

Vjeronaučna ekipa naše škole koju čine učenice 7.c razreda: Marija Babić, Natalie Bartolić, Eva Jovin i Sara Vukadinović, osvojile su 1. mjesto na nadbiskupijskoj razini natjecanja iz vjeronauka, Vjeronaučnoj olimpijadi pod temom "Sveti Vinko Paulski – apostol milosrdne ljubavi. Vinkovska karizma u Hrvatskoj", održanoj u prostorijama Nadbiskupijskog pastoralnog instituta u Zagrebu.

Ovime su se naši olimpijci plasirali na državno natjecanje koje će se održat od 1. do 3. travnja u Gospiću.

Čestitamo učenicama i njihovom mentoru Plamenku Nosiću!