> Natječaji
NATJEČAJI

____________________________________________________________

Autor: Orest Graljuk, 26. 1. 2022.

RASPORED PISMENIH / USMENIH TESTIRANJA KANDIDATA

1. Pismeno / usmeno testiranje za učitelja / učiteljicu matematike, mjesto rada Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, 10090 Zagreb, Bolnička 60
    1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, uz uvjet probnog rada u trajanju od 6 mjeseci prema odredbama Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, bit će u srijedu 2. veljače 2022. u 9:00 u prostorijama Škole sukladno epidemiološkim mjerama.

2. Pismeno / usmeno testiranje za učitelja / učiteljicu tehničke kulture, mjesto rada Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, 10090 Zagreb, Bolnička 60
    1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, uz uvjet probnog rada u trajanju od 6 mjeseci prema odredbama Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, bit će u srijedu 2. veljače 2022. u 11:00 u prostorijama Škole sukladno epidemiološkim mjerama.

> Natječaji