____________________________________________________________

Autor: Orest Graljuk, 15. 4. 2018.

Obrtnička komora Zagreb i ove godine u suorganizaiji s Gradom Zagrebom i Zagrebačkom županijom organizira 3. Zagrebački obrtnički sajam s ciljem poticanja upisa učenika u obrtničke i srednje strukovne škole i promocije obrtničkih zanimanja među mladim generacijama.

Na sajmu će majstori obrtnici i učenici obrtničkih i srednjih strukovnih škola s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije prezentirati razna obrtnička zanimanja, a učenicima osnovnih škola biti će omogućeno da se i sami aktivno uključe u izradu obrtničkih proizvoda i poslova pojedinih struka, te pobliže uposznaju s obtničkim zanimanjima kao i mogućnostima školovanja.

3. Zagrebački obrtnički sajam održati će se na Zagrebačkom Velesajmu u paviljonu 7 i 7a, u vremenu 25., 26. i  27. travnja 2018. godine od 9:30 do 15:30.