____________________________________________________________ OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG DANA DJECE

Autor: Orest Graljuk, 19. 11. 2017.

Zaklada "Hrvatska za djecu" će u ponedjeljak, 20. studenog, na Trgu bana Josipa Jelačića na svoj jedinstven način obilježiti Međunarodni dan djece. Dan je to kojim još jednom želimo podsjetiti na blago našeg društva, odnosno na svu našu djecu, a osobito onu koja nemaju prilike živjeti djetinjstvima poput svojih vršnjaka. Ne manje važno, na ovaj ćemo dan zajedničkim snagama vratiti osmijehe na dječja lica, a svi prisutni imat će priliku ispuniti dječje želje oslikane njihovim rukama i sadržane u slikovnici "Učini mali korak velikim" te se upoznati s radom i djelovanjem Zaklade "Hrvatska za djecu".

Bogati glazbeno-scenski te interaktivno-animirajući program osigurat će brojni izvođači, a djeca će ovom prilikom biti dio bajke i čarolije na kojoj ćemo dijeliti i prigodne poklon pakete naših sponzora. Vrijednost i važnost ovog događanja prepoznali su i visoki dužnosici kao i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta; Ministarstvo zdravstva i Ministarstvo za demografiju, obitelj, socijalnu politiku i mlade pod čijim će se pokroviteljstvom cjelokupni event održati.