____________________________________________________________ SVEČANI KONCERT „VUKOVARU I ŠKABRNJI, S LJUBAVLJU“ U ZAGREBAČKOM HNK

Autor: Orest Graljuk, 7. 11. 2017.

Udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91. (UHBDR91.), u suradnji s drugim Udrugama proizašlim iz Domovinskog rata: Udrugom dragovoljaca veterana Domovinskog rata RH – Podružnica Grada Zagreba, Udrugom branitelja Domovinskog rata 145. brigade HV, Udrugom branitelja Domovinskog rata „Zagrebački velesajam“ i drugima, te visokim pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja Domovinskog rata, organizira tradicionalni Svečani koncert „Vukovaru i Škabrnji, s ljubavlju“, koji će se održati u četvrtak, 16. studenoga 2017. u 11 sati u atriju Hrvatskog narodnog kazališta (HNK) u Zagrebu.

U prigodnom programu, pored sudionika hrvatskog Domovinskog rata, sudjelovat će: Zbor Opere HNK, Zagreb, Boris Novković, Ivica Pepelko, Mirko Švenda Žiga, Željka Marinović, Toni Eterović, Mladen Kvesić, Plesni zbor „Zagrepčanke i dečki“ te Lejdi Oreb (voditeljica).

Vukovar i Škabrnja zaslužuju najdublje poštovanje svih nas i ova simbolična gesta najmanje je što možemo učiniti za sve poginule, nestale, umrle i žive hrvatske branitelje – da se ne zaborave!

Ulaz je slobodan.

Za organizatora:

Mladen Pavković
predsjednik Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91. (UHBDR91.)
kontakt: 099-6651-562