____________________________________________________________ BOŽIĆNI KONCERT

Autor: Orest Graljuk, 20. 12. 2014.

Veselje na našem Božićnom koncertu trajalo je još nakon njegova završetka kada su se svi učenici sudionici uključili u zajednički veseli ples na koji su ih pozvale dvije četvrtašice svojom božićnom pjesmom. Nadamo se da vam se svidjelo!

Ravnateljica Mirjana Sajko zaželjela je svima puno radosti i veselja povodom nastupajućih blagdana, a našu svečanost uveličali su i članovi Hrvatskoga seljačkog pjevačkog društva Sljeme Šestine Zagreb koji ove godine slave 120 godina postojanja svojega društva. Naš učenik Vilim Mihelj iz VIII. b razreda njihov je stalni član.

Maleni pjevači s učiteljicom Nikolinom otpjevali su pjesmu Budimo radosni. I zaista su bili, a svojom su pjesmom razgalili mnoga srca. Bili su poput malenih anđela s krilima!

O Christmas tree, pjevaju učenice 4.b razreda, a pripremila ih je Nada Ivanković, prof. Engleskoga jezika. U pozadini sve gledaju ”pastiri” te ”tri kralja” dok traje igrokaz o Isusovom rođenju.

Za kraj, vesela pjesma dviju djevojčica čevrtašica kojoj su se na kraju pridružili u radosnome plesu i folkloraši, zboraši te svi sudionici svečanosti Božićne bajke u našoj školi.

Ništa od ovoga ne bi bilo moguće, ne bi bilo ove prekrasne večeri, da sve tonom i zvukom nisu popratila dvojica naših profesora: Zdravko Mikinčić i Blažan Elez.