_____________________________________________________________ BOŽIĆNI SAJAM

Autor: Orest Graljuk, 16. 12. 2013.

U srijedu 18. prosinca 2013. održan je  Božićni sajam.

Zahvaljujem svim učenicima, roditeljima i učiteljima koji su uložili vrijeme i napor za uspjeh našeg sajma.

Čestitam svim učenicima i njihovim roditeljima Božić i želim svako dobro u godini koja dolazi.

Molim učenike da ne nose u školu petarde i ne bacaju ih u školi, dvorištu škole, ukratko nigdje, jer će provjera policije biti pojačana, a osim što je korištenje petardi zabranjeno, ONE SU I OPASNE. OZLJEDE MOGU BITI VRLO VELIKE I OSTAJU CIJELI ŽIVOT.

Za vrijeme praznika odmorite se i nastojte srediti zaostatke u gradivu.

Ravnateljica Neda Kozina

Učenička zadruga Stenjevčica s voditeljicama kreativnih radionica Sanjom Beloglavec i Zdenkom Pejić zahvaljuje svim roditeljima, učenicima i donatorima na donacijama i pomoći u radu Zadruge i to:

• Roditeljima 8.b. razreda donošenju materijala i pribora od prvih dana rada Zadruge
  • Prof. Vlatki Butković, glavnoj savjetnici za edukaciju u školi stranih jezika „Butković“ na doniranom šivaćem stroju
  • Andreji Štetić na organiziranju i vođenju radionica za učenike osmih razreda te njihovom osposobljavanju za ručno pletenje
  • Svima koji su na bilo koji način pomogli u radu naše Zadruge