Vijesti

____________________________________________________________ OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE

Autor: Orest Graljuk, 8. 9. 2020.

Dragi učenici i roditelji,
zbog omogućavanja učenicima izlaska iz učionica za vrijeme odmora i, u slučaju dobrog vremena, na školsko igralište, došlo je do promjena u satnici. Izmjene možete vidjeti u priloženim dokumentima. Po novoj satnici ŠKOLA RADI OD ČETVRTKA, 10.09.2020.

Dragi učenici, molimo vas u slučaju kašnjenja na nastavu, dođete na glavni južni ili sjeverni ulaz, pozvonite, javite se dežurnom zaposleniku na ulazu, dezinficirate potplate, operete ruke i uđete u učionicu. Nadamo se da će takve situacije biti iznimka, a ne pravilo.
Još jednom vam želimo uspješnu školsku godinu.