____________________________________________________________

Autor: Orest Graljuk, 7. 6. 2018.

Za učenike zagrebačkih škola pripremili smo velik broj aktivnosti tijekom ljetnog odmora, koji će se provoditi u programu ODMORKO LJETO 2018.

Program je osmišljen u suradnji s Gradskim uredom za sport i mlade i Sportskim savezom Grada Zagreba, a trajat će u vremenu od 26. lipnja do 31. kolovoza 2018.

U programima Odmorka mogu sudjelovati učenici koji imaju izrađenu iskaznicu Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb, i koja im služi kao identifikacijski dokument u korištenju programa.

Molimo vas da iskaznice koje su preuzete podijelite učenicima kako bi mogli koristiti program ODMORKO LJETO 2018. Isto tako molimo da do kraja nastavne godine preuzmete izrađene iskaznice vaših učenika u uredu Školskog sportskog saveza Grada Zagreba, u Boškovićevoj 4. Ukoliko netko od učenika nema izrađenu iskaznicu, molimo vas posjetite ovu poveznicu na kojoj se nalaze detaljne upute o načinu izrade iskaznice.