_____________________________________________________________ DOGAĐANJA U ŠKOLI TIJEKOM OŽUJKA I TRAVNJA

Autor: Zlata Rogošić, 10. 3. 2014.

20.3.2014.  od 9.00 do 11.00 sati učenici 8.razreda sudjeluju u projektu Razvijanja nacionalnih ispita NCVVO-A. U našoj školi se pišu probni ispiti iz povijesti i fizike.

21.3.2014. održat će se Dan otvorene nastave uz Međunarodni dan sreće i u međuturnusu priredba uz Dan darovitih pod geslom Svatko ima neki dar, ohrabri se i pokaži svoj. Taj dan nastava je  skraćena, a o organizaciji će učenici biti obaviješteni putem oglasne knjige i ploče.

10.4.2014. od 17.00 sati u holu škole održat će se Uskršnji sajam na kojem će učenici nuditi predmete napravljene tijekom pripremnih radionica za sajam. Dio prikupljenih sredstava utrošit će se na uređenje škole. Pozivamo sve razredne odjele, učenike i roditelje da se aktivno uključe u pripremanje i realizaciju Sajma. Koordinatorica je učiteljica HJ Sanja Beloglavec i Učenička zadruga Stenjevčica.