____________________________________________________________ ZNANSTVENI PIKNIK

Autor: Orest Graljuk, 16. 9. 2021.

Dragi nastavnici,

Ovim putem Vas pozivamo da zajedno sa svojim učenicima posjetite Znanstveni piknik koji će se održati u petak i subotu odnosno 24. i 25. rujna 2021. godine. u parku dvorca Oršić u Gornjoj Stubici.

Kao i dosadašnjih godina, na Znanstvenom pikniku možete sudjelovati u ulozi izlagača kako bi predstavili znanstvene aktivnosti koje radite sa svojim učenicima te na taj način potaknuti ostale škole, nastavnike i njihove učenike na nove ideje i nove projekte. Prijave za sudjelovanje traju do 16.9.2021., a obrazac možete pronaći na mrežnim stranicama Znanstvenog piknika.

Na Znanstveni piknik možete doći i u ulozi posjetitelja i iskoristiti tu priliku kao dio terenske nastave. Ako planirate grupni dolazak na piknik sa svojim učenicima, molimo Vas da nam najavite broj sudionika i dan dolaska mailom na znanstveni-piknik@carnet.hr kako bismo Vam mogli pružiti detaljnije upute. Rok za prijavu dolaska je 23.9.2021.

Za sve posjetitelje je ovom prilikom osiguran i besplatan posjet muzeju seljačkih buna uz ograničenje broja ljudi po obilasku.

Budući da se cijelo događanje odvija na otvorenom, za sudjelovanje nisu potrebne COVID potvrde.

Veselimo se Vašem dolasku i sudjelovanju na manifestaciji.

Srdačan pozdrav,

Tina Marković